WhatsApp
Telefon
Kayaşehir Su Arıtma Cihazı

Kayaşehir Su Arıtma Cihazı

Kayaşehir Su Arıtma Cihazı

İstanbul Kayaşehir bölgesinde yaşayanlar, kullandıkları suları arıtma cihazından geçirerek sağlıklı bir şekilde kullanmaktadır. Bölgede, Kayaşehir su arıtma cihazı kullanmayan sayısı çok azdır. İnsanlar sağlıklarını korumak için her zaman temiz su içmek isterler. Çeşmelerden akan sular tamamen doğal kaynak suyudur ve bu sular içerisinde gözle görülmeyen çok sayıda mikrop türü bulunabilmektedir.

Evlerde kullanılan şebeke suyunun da temiz olduğu şüphelidir. Bunun için birçok insan evlerinde tezgah altı su arıtma cihazı alarak, evlerinde şebeke bağlantını yaptırıyor ve kullandıkları suları önce arıtma cihazından geçirerek daha temiz hale getiriyorlar. Hazır sular bile temiz görünse de içerisinde şeffaf görünümünü sağlayacak çeşitli kimyasallar bulundurmaktadır. Su arıtma cihazı uygun filtre sistemleri ile suyu en sağlıklı olacak şekilde temizlemektedir.

Kayaşehir Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazları, içerisinde bulunan filtreler sayesinde suyu temizlemektedir. Kayaşehir su arıtma cihazı modellerine göre farklı filtreler kullanılmaktadır.

Su arıtma cihazları kullanım yerlerine göre farklı modellere sahiptir;

  • Evsel su arıtma cihazı,
  • İş yeri tipi su arıtma cihazı,
  • Arıtmalı sebiller,
  • Daire girişi su arıtma cihazı

Su arıtma cihazlarındaki bu farklılık, fiyatlarına da yansımaktadır. Her modelin fiyatı farklıdır. Kullanım yerine göre seçilen su arıtma cihazları kendi arasında farklı modellerden oluşmaktadır. Evsel su arıtma cihazları için tezgah üstü ve tezgah altı olarak farklı modelleri mevcuttur.

Kayaşehir Su Arıtma Servisi

Kayaşehir su arıtma servisi periyodik bakımları yapılarak, her zaman suyu en iyi şekilde temizlemesi sağlanabilir. Su arıtma cihazlarının periyodik bakımlarında, cihazı içerisinde bulunan filtreler kontrol edilir ve gerekli görülmesi durumunda değiştirilir. Su arıtma cihazı içerisinde bulunan her bir filtrenin ayrı bir görevi vardır ve cihaz içerisindeki sıralanışı yapılan işe göre değişmektedir.

Filtre çeşitleri şunlardır;

  • Post karbon filtre,
  • Membran filtre,
  • Arıtma tankı filtresi,
  • 12” gac filtre,
  • 12” sediment filtre,

Su arıtma cihazlarının ebatları büyüdükçe içerisinde yer alan filtrelerin de ebatları büyümekte ya da çeşitleri artmaktadır. Filtrelerin amacı, cihaza gelen suyu içerisinde bulunan atık madde ve mikroplardan arındırarak hızlı bir şekilde dışarıya vermektedir.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular