WhatsApp
Telefon
Güneşli Su Arıtma Cihazı

Güneşli Su Arıtma Cihazı

Güneşli Su Arıtma Cihazı

İstanbul’un her yerinde, su arıtma cihazı kullanımı sağlıklı su açısından önemlidir. Güneşli su arıtma cihazı kurulumları haftanın her günü yapılabiliyor. Güneşli bölgesinde su arıtma cihazı kullanmayan yok denecek kadar azdır. Temiz su konusunda farklı fikirler olsa da en sağlıklı su, arıtma cihazı ile elde edilmektedir. Güneşli bölgesinde, su arıtma cihazları, tezgah üstü ve tezgah altı su arıtma cihazı olarak farklı modellerde kullanılıyor.

Şebekeden gelen suyun hem temizlik kullanımında hem de içme ihtiyacı için kullanılırken, temiz ve sağlıklı olmasına dikkat etmek gerekir. Su arıtma cihazı kullanılmıyorsa şebekeden gelen suyun temiz olduğu söylenemez. Su arıtma cihazı filtreleri sayesinde, su içerisindeki tüm maddeleri ayrıştırmakta ve insan sağlığı için zararlı olanları filtrelerde tutmaktadır.

Güneşli Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazlarının fiyatları, kullanım amacı ve cihaz yapısına göre değişmektedir. Güneşli su arıtma cihazı fiyat araştırmaları yapılarak, kaliteli ve servis seçeneği olan arıtma cihazlarını seçebilirsiniz.

Ev ya da iş yerlerinde sağlıklı ve temiz su kullanabilmek için şu modeller kullanılabiliyor;

  • Daire girişi su arıtma cihazı,
  • Arıtmalı sebiller,
  • İş yeri tipi su arıtma cihazı,
  • Evsel su arıtma cihazı,

En çok kullanılan evsel su arıtma cihazı türlerinde, tezgah altı ve tezgah üstü olarak farklı modeller tercih edilebiliyor. Su arıtma cihazlarının fiyatları da seçilen modele göre değişiyor.

Güneşli Su Arıtma Servisi

Güneşli su arıtma cihazı kullanılmaya başlandıktan sonra zamanla su içerisinde bulunan atıklar filtrelerde tutulmaktadır. Bu belirli zaman sonra filtrelerin kirlenmesine ve tıkanmasına neden olacaktır. Bunun için cihazların periyodik bakımlarının yapılması ve filtrelerinin değiştirilmesi ya da temizlenmesi gerekiyor.

Her su arıtma cihazı modeli içerisinde farklı sayıda ve farklı özelliklere sahip filtreler bulunmaktadır. Kullanılan modellerde, 5 ve 6 filtreli, 9 aşamalı modeller kullanılmakta ve %100 sağlıklı filtre sistemleri vardır. Filtre çeşitleri arasında, membran, karbon gibi filtre türleri vardır. Membran filtre, su içerisindeki ağır metalleri, zararlı bakterileri, virüs çeşitlerini tutarak suyun temizlenmesini sağlamaktadır. Güneşli Su Arıtma Servisi ile bakımları düzenli olarak yaparak cihazın her zaman temiz su vermesi sağlanabilir.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular