WhatsApp
Telefon
Altınşehir Su Arıtma Cihazı

Altınşehir Su Arıtma Cihazı

Altınşehir Su Arıtma Cihazı

Altınşehir, İstanbul Avrupa yakasında bulunan bir yerleşim yeridir. Bölgede doğal su kaynakları çok sayıda bulunmaktadır. Ancak şehirleşmenin ve çevrenin etkisi ile kaynak suları bile kirlenmeye başlamıştır. Bunun için Altınşehir su arıtma cihazı kullanılması zorunlu bir hale gelmiştir. Su arıtma cihazı su içerisinde insan sağlığını tehdit edecek tüm zararlı maddeleri temizlemektedir.

Su arıtma cihazı çeşitli filtre sistemlerinden oluşmakta ve suyun içerisindeki atık maddeleri temizlerken suyun sertlik derecesini de ayarlamakta ve daha sağlıklı içme suyu haline getirmektedir. Su arıtma cihazı, Sağlık Bakanlığı ilgili kurumları tarafından onaylı olarak kullanıma sunulmaktadır. Sağlıklı düşündüğümüz kaynak sularının bile içerisinde çok sayıda mikrop türü bulunmaktadır. Bina su girişinde ya da daire içerisinde su arıtma cihazı kullanarak, sularınızı daha sağlıklı yapabilirsiniz.

Altınşehir Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Altınşehir bölgesinde yaşayanlar, sağlıklarını korumak ve içtikleri suyun sağlıklı olmasını sağlamak için farklı modellerde su arıtma cihazlarını tercih ediyorlar. Altınşehir su arıtma cihazı fiyatları tercih edilen modele göre değişiyor. Fiyat farklılığını oluşturan özellik ise su arıtma cihazının, tank hacmine, filtre sayısına, pompalı ve pompasız özelliklerine göre değişmektedir.

Kullanım yerlerine göre su arıtma cihazı türleri ve fiyatları farklıdır;

  • İş yeri tipi su arıtma cihazı modelleri,
  • Ev için su arıtma cihazı modelleri,
  • Daire girişi su arıtma cihazı modelleri,
  • Arıtmalı sebil modelleri,

Daire girişi modellerde kullanılan filtre sayısı fazla, tank kapasitesi daha büyüktür. Bu fiyatının artmasına neden olmaktadır.

Altınşehir Su Arıtma Servisi

Altınşehir su arıtma servisi  ürünlerinde sağlıklı su için çeşitli filtreler kullanılıyor. Tüm modeller garantili olarak kullanıcılara sunuluyor.

Su arıtma cihazlarında kullanılan filtre çeşitleri şunlardır;

  • Membran filtre,
  • Ön üçlü filtre,
  • Sediment filtre,
  • Karbon filtre,
  • Blok karbon filtre,
  • Tatlandırıcı filtre,

Su arıtma cihazları kullanılmaya başlandıktan sonra periyodik bakım cetveli tutulmalıdır. Düzenli olarak yapılacak olan periyodik bakımlar, elde edilen suyun daha sağlıklı olmasını ve cihazın uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlayacaktır. Bakımlarda, filtre değişimi yapılırken, cihaz modeline uygun ve orijinal filtrelerin kullanılması sağlık açısından önemlidir.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular